Zielono mi

ZIELONO MI to wydarzenie dla Kobiet. Będzie lekko, naturalnie i zielono. Tematy poruszane na spotkaniu będą dotyczyły zdrowia oraz natury kobiecego ciała i duszy. Czekać na Ciebie będą krótkie wykłady, konsultacje i warsztaty związane ze świadomym oddychaniem, śmiechem i prostymi sposobami na to, aby cieszyć się dobrym samopoczuciem na co dzień. 

Rezerwuj miejsce,  tutaj kupisz bilet 

Możesz liczyć na wiedzę, podpowiedzi i wskazówki – spodziewaj się również zielonych niespodzianek!

Program wydarzenia: 

Sylwia Rutkowska – Kameralne Studio Jogi – Joga śmiechu

Agnieszka Jabłońska – Bieliźniarka – indywidualne konsultacje 

Barbara Fobke – Aviva – Kobieta bezpieczna 

Katarzyna Kuchnowska – Nieustraszone 

Katarzyna Nawrot – Sukces Marketing – Potęga Pożywienia

Magdalena Bledzewska – Arbonne – Wegańskie kosmetyki

Ewelina Jasik – Body and Mind Coaching – Kolory w empatycznej komunikacji

 

Prelegentki Zielono mi….

Ewelina Jasik

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu „Akademia Trenera”.
Pracuje jako life coach oraz trenerka rozwoju osobistego. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet w różnych rolach życiowych i zawodowych, studentów, nauczycieli, młodzieży oraz dla par.
Współautorka książki „3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość” (wyd. Helion), publikuje dla portalu Zwierciadlo.pl w dziale psychologia, parenting oraz seks.
Jej misją jest szerzenie idei empatycznej komunikacji w relacjach rodzinnych, partnerskich, rodzicielskich i zawodowych.

 

Katarzyna Nawrot

Absolwentka kognitywistyki, magister zarządzania biznesem. Pasjonatka fotografii, podróżowania i zdrowego stylu życia. Pasję do zdrowia przekuła w działalność, gdzie od kilku lat jako niezależny przedsiębiorca współpracuje z organizacją Sukces Marketing i tworzy zespół kilkuset partnerów biznesowych w Polsce i Europie. Współpracowała z takimi organizacjami jak Cashflow, Toastmasters International czy też Studenckie Forum Business Center Club. Swoją wiedzę biznesową doskonaliła między innymi u takich autorytetów jak: Brian Tracy, Anthony Robbins, Marcus de Maria, czy Mateusz Grzesiak. Zwolenniczka postawy profesjonalnej i proaktywnej. W życiu kieruje się maksymą: „Jeśli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz – to w obu przypadkach masz rację!”. 

Katarzyna opowie, czym w dzisiejszym świecie są zdrowe i odżywcze produkty, gdzie ich szukać, jak świadomie wybierać wartościowe dla nas pożywienie, nie dając się nabrać na pułapki producentów. Ponadto podzieli się kilkoma prostymi wskazówkami, których zastosowanie sprawia, że możemy dłużej cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. 

Sylwia Rutkowska

Założycielka Kameralnego Studia Jogi w Gdańsku.

„Jogą zaczęłam interesować się, pracując w firmie brokerskiej za granicą. Tam każdy dzień był gonitwą za uciekającym czasem. Potrzebowałam wyciszenia, ćwiczeń i relaksu. Odwiedziłam najbliższe studio jogi. Byłam na kilku zajęciach, a potem z braku czasu (może była to tylko wymówka), zaczęłam praktykować w domu z płyt dvd. Dawało mi to ukojenie i tak potrzebne wtedy wyciszenie. Po kilku latach praktyki ukończyłam kurs Ashtanga Vinyasa z elementami Anusara Jogi prowadzony w szkole Jogi Inbound w Peru/Cuzco (http://www.yogacusco.com/). Później uzyskałam dyplom nauczyciela jogi wg metody Sivanandy. Posiadam również dyplom Lidera Jogi Śmiechu. Obecnie studiuję w AWF w Warszawie na kierunku: Joga i techniki relaksacyjne. Zgadzam się z poglądem, że nawet będąc nauczycielem, nadal jestem uczniem i dużo uczę się również od moich uczniów.  Dla mnie joga jest nauką życia, przez które przewijają się: radość, smutek, frustracja, duma, zwątpienie. Każdy etap jest inny, nowy, nowe wyzwania, nowi ludzie. Praktyka daje mi wiele korzyści i pomaga w trudnych sytuacjach. Poza jogą moimi hobby są fotografia i dalekie podróże”.  Podczas wydarzenia Zielono mi – Sylwia poprowadzi warsztat z jogi śmiechu 🙂

Agnieszka Jabłońska

Ekspert doboru bielizny. Profesjonalistka w każdym centymetrze. Inicjatorka kobiecych metamorfoz i organizatorka programów skierowanych do kobiet. Odkrywa i potrafi wydobyć z kobiet to, co najlepsze. Dobrze dobrana bielizna bowiem, podkreśla atuty i sprawia że czujemy się lepiej.  Agnieszka od wielu lat pracuje w  branży bieliźniarskiej. Aktualnie zajmuje stanowisko menedżera w Bieliźniarce.

Doświadczenie zdobywała w jednej z największych galerii bielizny w Europie, u osób najlepszych w branży m.in. u prekursorki brafittingu – brafiterki królowej Anglii Lindsey Brown. Na spotkaniu udzieli indywidualnych konsultacji w zakresie doboru biustonosza – obowiązują zapisy: kontakt@smiechwkuchni.pl

Barbara Fobke

Niezwykła kobieta, pełna ciepła i pasji. Ekspert w dziedzinie ubezpieczeń i finansów. Doradca oraz specjalista ds. ubezpieczeń i inwestycji w Avivie. Wielokrotny członek MDRT (Million Dollar Round Table), międzynarodowej, niezależnej organizacji zrzeszającej najlepszych specjalistów na świecie w zakresie ubezpieczeń na życie i długoterminowych oszczędności. Członkostwo w tej prestiżowej organizacji jest gwarantem profesjonalnej obsługi, wiedzy, doświadczenia oraz przestrzegania najwyższych wartości kodeksu etycznego. W swojej pracy na co dzień czuje się odpowiedzialna za ludzi, lubi pomagać i traktuje swój zawód jak pasję. Na spotkaniu będzie można porozmawiać z Basią o najlepszych rozwiązaniach finansowych w życiu, o możliwościach i prostych krokach, aby poczuć się bezpiecznie.

Magdalena Bledzewska

Kobieta pełna pozytywnej energii, pasjonatka naturalnego podejścia do życia. Mama wspaniałego nastolatka. Kocha podróże, jogę i swoje koty. Najpiękniejsza rzeczą w tym co robi, jest obserwowanie innych, jak wykorzystują swój nieograniczony potencjał i stają się najlepsza wersją siebie. Związana z Arbonne – tu odnalazła swój cel, złapała kierunek, zdobyła wolność i pomnożyła odwagę. W Arbonne – ceni przede wszystkim to, że jako firma oferuje ludziom kosmetyki, które zawierają czyste składniki pochodzenia roślinnego, promuje zdrowy styl życia i daje radość.  Na spotkaniu opowie na co zwracać uwagę przy wyborze kosmetyków, co oznaczają – często niezrozumiałe dla nas – symbole na etykietach, co nam szkodzi a co nam sprzyja. W ramach indywidualnych konsultacji doradzi, jak prowadzić prawidłową pielęgnację twarzy, krok po kroku.

Katarzyna Kuchnowska

Kieruje Fundacją Nieustraszone. Na co dzień kobieta, żona i mama. Godzi życie rodzinne z zawodowym, gdzie pełni funkcję Prezesa Fundacji. Organizatorka warsztatów z nastolatkami i coach. Pokazuje jak być pewną siebie kobietą, jak odkryć swoją wartość i jak czuć się świetnie ze sobą. Absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej i oligofrenopedagogiki z branżowymi kursami zawodowymi. Od wielu lat pracuje jako kurator społeczny, gdzie pomaga rodzinom w trudnej sytuacji życiowej. W pracy z osobami niepełnosprawnymi poznała i nauczyła się kunsztu pracy w glinie. Dzieli się pozytywną energią i wiarą we własne możliwości. W wolnych chwilach maluje i realizuje artystycznie.

Fundacja Nieustraszone powstała, aby kobiety czuły się pewniejsze siebie i uczyły budować poczucie własnej wartości. Pomaga w akceptacji swojego ciała, odważnym i asertywnym mówieniu nie, wyznaczaniu sobie celów. Zespół Nieustraszonych prowadzi warsztaty dla nastolatek oraz mam i córek, dbając o budowanie pozytywnych relacji między nimi.

Na spotkaniu Zielono mi opowie jak obudzić w sobie moc nieustraszonej kobiecości. Przygotowała również wejściówki na warsztaty dla mam i córek organizowane przez Fundację w Trójmieście.